محصولات پرفروش پرماتکس

Permatex-Logo

محصولات پرفروش پرماتکس

محصولات پرفروش پرماتکس : پرماتکس یک برند آمریکایی می باشد این برند در زمینه ساخت و تولید محصولات شیمیایی بوده که در حال حاضر یکی از بهترین برند ها در زمینه تولید مواد شیمیایی چسب. و غیره می باشد

از پر فروش ترین محصولات موجود از برند پرماتکس می توان به واشر ساز پرماتکس واشر ساز های زود خشک و دیر خشک 1B و 2B ، چسب دو قلو حرارتی پرماتکس ، خمیر دست پاکن و … اشاره کرد که در ادامه به توضیح محصولات این برند می پردازیم.

 واشر ساز قرمز حرارتی پرماتکس : این چسب به صورت تک جزیی می باشد و تماما سیلیکون است که رنگ ان قرمز بوده و پس از خشک شدن به حالت لاستیک سیلیکونی می شود. این چسب در برابر اب روغن ، اسید و بنزین و … مقاوم است و در اببندی سر سیلندر ، جعبه دنده ، پمپ اب و دیگر جا ها استفاده می شود. زمان تاچ کیورینگ این محصول حدودا ۱۰ دقیقه می باشد و زمان خشک شدن کامل ان حدود ۱۲ ساعت است . وزن این محصول ۸۵ گرم و ساخت کشور امریکا می باشد.

واشر ساز پرماتکس مشکی

واشر ساز 1B و 1C : واشر ساز های صنعتی زود خشک هستند که جزو یکی از پرفروشترین واشر ساز های دنیا به حساب می اید که در صنایع مختلف از ان استفاده می شود

این محصول تا دمای ۲۰۴ درجه را می تواند تحمل کند .از مهم ترین ویژگی های این محصول می توان به سازگاری آن با مواد شیمیایی و بنزین اشاره کرد.

مطلب پیشنهادی
گریس چیست و کاربرد آن در کجاست؟

این محصول یکی از زود خشک ترین واشر ساز ها می باشد که در دو بسته بندی ۸۵ گرم (1B ) و ۳۱۱ گرم (1C ) می باشد 

چسب پرماتکس 1c

واشر ساز 2B : واشر ساز های صنعتی دیر خشک هستند که جزو یکی از پرفروشترین واشر ساز های دنیا به حساب می اید که در صنایع مختلف از ان استفاده می شود

این محصول تا دمای ۲۰۴ درجه را می تواند تحمل کند .از مهم ترین ویژگی های این محصول می توان به سازگاری آن با مواد شیمیایی و بنزین اشاره کرد

چسب پرماتکس 2c

چسب دو قلوی حرارتی پرماتکس : این چسب به صورت دو جزیی بوده که برای چسباندن محصولات از جنس فلز ، سرامیک ، انواع پلاستیک ها ، چوب ، شیشه و… استفاده می شود .

این محصول به صورت زود خشک بوده و پس از خشک شدن تا دمای ۲۶۰ درجه را می تواند تحمل کند. این محصول به صورت سرنگی می باشد. این محصول تا ۲۵۰۰ psi فشار را می تواند تحمل کند و تا ۱۰ دقیقه خودش را میگیرد و تا ۲ ساعت کاملا خشک می شود.

اپوکسی حرارت بالا پرماتکس

خمیر دست پاکن پرماتکس : این محصول کاملا صنعتی بوده و برای پاک کردن دست در مکان های صنعتی استفاده می شود .داخل این محصول دانه هایی همانند شن وجود دارد که می تواند داخل شکاف های پوست نفوذ کرده و به راحتی دست را تمیز کند .قابل ذکر است که خمیر دست پاکن پرماتکس دارای نرم کننده دست می باشد که پس از استفاده از آن دست را مانند کرم دست نرم نگه میدارد. این محصول رایحه ی پرتقالی دارد و در بسته بندی ۳،۷۸ لیتر موجود می باشد.

مطلب پیشنهادی
معرفی و کاربرد انواع گریس های صنعتی

دست پاکن,پرماتکس,

خمیر بلوچک : این محصول با نام خمیر بلوچک ساخت کشود آمریکا می باشد که  برای مشخص کردن فاصله بین دنده های بلبرینگ و سوپاپ ها و دنده ها استفاده می شود. این محصول به رنگ آبی بوده که باعث می شود این محصول بسیار راحت تر در کار شناسایی شود کار را بسیار ساده تر می کند. این محصول ۲۲ میل می باشد.

پرماتکس بلوچک

دسته بندی: مجله برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *